
Как да се справим с насилието в училище - какво предлагат учениците, участници в проекта CARING? Разговор в предаването "Социална мрежа" в Нова нюз.
Темата за овластяването на учениците да изграждат дружелюбна и сигурна среда в училище без насилие представи Давид Кюранов от Асоциация Родители в предаването "Социална мрежа" по телевизия Нова нюз.
Как международният проект CARING стимулира децата да вземат отношение по въпроса за училищното насилие? Какви инициативи за превенция и справяне предложиха учениците? Какви са резултатите и как ще продължи проектът?
Вижте във видеото тук: https://www.youtube.com/watch?v=ITHtLhJwVB4
Проектът CARING е финансиран от Европейския съюз и се изпълнява в България от Институт по социални дейности и практики в партньорство с Асоциация Родители.
Актуално от нас